Юнацька команда відділення футболу Дрогобицької ДЮСШ ім. І.Боберського — переможець міжнародного футбольного турніру у місті Тичин (Республіка Польща)

На вихідних, 12-14 травня 2023 року, юнацька команда відділення футболу Дрогобицької ДЮСШ ім. І.Боберського взяла участь у Міжнародному футбольному турнірі у місті Тичин (Республіка Польща). У змаганнях взяли участь команди міст Тичин, Кельци (Республіка Польща), міста Сароспатак (Угорщина) та наша команда з Дрогобича. Наші футболісти в усіх трьох матчах здобули перемоги. і стали переможцями турніру. Кращим бомбардиром став Олег Валькович з Лішнянського НВК, в його особистому заліку аж сім голів. А кращим гравцем визнаний Андрій Стахнів з Медвежанської гімназії.

Вітаємо наших футболістів та бажаємо нових перемог!