«З Україною в серці» наближаємо перемогу — благочинний ярмарок і концерт ПДЮТ

20 жовтня 2022 р. у Палаці дитячої та юнацької творчості Дрогобича відбувся благочинний патріотичний захід «З Україною в серці» з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників і захисниць України, 80-ліття створення УПА та Дня українського козацтва.

У яскравому патріотичному концерті взяли участь вихованці Народного ансамблю «Чарівна сопілка» (керівник Ореста Сивохіп), Зразкового колективу «Театр мод» (Світлана Бульбах), Зразкової літературно-творчої студії «Любисток» (Калерія Луценко), вокального гурту «Молоді галичани» (Наталія Антоник), танцювального ансамблю «Прикарпатські візерунки» (Ольга Максимищак) та маленькі співаки і танцюристи Студії раннього розвитку дитини «Краплинка». Учасників дійства привітав директор закладу освіти Богдан Пристай.

Справжньою родзинкою заходу був благочинний осінній ярмарок на подвір’ї ПДЮТ. Батьки вихованців кожної з дванадцяти груп «Краплинки» підготували для продажу різноманітні смаколики, сувеніри і дуже творчо оформили столи. До ярмарку долучилися і керівники гуртків декоративно-ужиткового та художньо-естетичного напрямів.

Упродовж тригодинного заходу на підтримку Української армії загалом вдалося зібрати понад 18 тис. 800 грн.

ЩИРО ДЯКУЄМО педагогам ПДЮТ і нашим талановитим дітям за підготовку чудового концерту. Окрема подяка батькам вихованців Студії раннього розвитку дитини «Краплинка» і гуртків за організацію та участь у благочинному осінньому ярмарку.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *