22 березня — Всесвітній день води

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води, покликаний привернути увагу до проблем водних ресурсів.

Водні ресурси є національним багатством кожної країни, однією з природних основ її економічного розвитку. Вони забезпечують усі сфери життя і господарської діяльності людини.

Руйнування інфраструктури, пов’язаної з водопостачанням та водовідведенням, хімічне забруднення, відключення електроенергії об’єктів, що скидають стічні води внаслідок бойових дій, на сьогодні становлять загрозу не тільки для водних ресурсів, але для екосистем в цілому.

Попри складну ситуацію, викликану війною в Україні, лабораторія моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР продовжує постійне спостереження за станом водних ресурсів басейну Дністра. Адже від якості води залежить життя і здоров’я населення.

Цей день покликаний привернути увагу світової спільноти до нагальних проблем охорони води, раціонального використання водних ресурсів як передумови продуктивної економіки і соціального добробуту людей.

Всім закладам освіти Дрогобицької міської ради було запропоновано провести тематичні уроки, а також продемонстувати учням та вихованцям Презентацію на тему: “Всесвітній день води – 2023 «Прискорення змін”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *