Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти

Управління освіти виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Львівської області інформує, що 24 червня 2026 року  відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад керівників (директорів) Стебницької гімназії № 11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області; Броницької гімназії Дрогобицької міської ради Львівської області; Верхньогаївської гімназії імені Маркіяна Шашкевича Дрогобицької міської ради Львівської області

 На засіданні було розглянуто заяви та подані документи кандидатів на посаду директора Стебницької гімназії № 11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області.

Рішенням конкурсної комісії (протокол від 24.06.2026 № 1) вирішено допустити до участі у конкурсному відборі:

ХОЛОДОВУ Уляну Ігорівну — на посаду директора Стебницької  гімназії № 11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області;

КОГУТА Михайла Ярославовича — на посаду директора Стебницької  гімназії № 11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області.

Через відсутність заяв на участь конкурсна комісія визнала такими, що не відбулися, конкурси на посади директорів двох закладів загальної середньої освіти: Броницької гімназії та Верхньогаївської гімназії імені Маркіяна Шашкевича Дрогобицької міської ради Львівської області.

Конкурсна комісія визначила дату проведення етапів конкурсних випробувань — 6 липня 2026 року.

Протокол засідання конкурсної комісії №1 від 24 червня 2026 року додається.