Підтримуємо ініціативу міського голови

Майже два роки триває повномасштабна війна дикої росії проти України. Ситуація на фронті складна. За словами Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, українським військам доводиться воювати в умовах переваги противника як в озброєнні й кількості боєприпасів, так і в чисельності особового складу.

Непростою є й економічна ситуація в державі, особливо з огляду на зменшення фінансової допомоги закордонних партнерів, загострення політичної боротьби у США з наближенням президентських виборів, значне руйнування господарської інфраструктури нашої держави, постійні повітряні тривогами через обстріли. Та, попри все, Україна тримається завдяки героїзму й самопожертві наших захисників, потужному волонтерському руху, небайдужим громадянам, і, звісно, волі Божій. Україна живе, працює, молиться – і переможе!

У складі різних військових підрозділів воює чимало наших земляків, які розраховують на підтримку громади. І рідне місто не стоїть осторонь! Дрогобицька міська рада виділяє кошти з бюджету на підтримку військових підрозділів, співпрацює з містами-побратимами щодо надання гуманітарної допомоги для армії та внутрішньо-переміщених осіб, мешканців постраждалих регіонів, координує її доставку тощо.

Нещодавно міський голова Тарас Кучма виступив з ініціативою передати Збройним Силам України тисячу дронів. Ця чудова ініціатива одразу знайшла підтримку в багатьох організаціях і колективах міста. Так, Палац дитячої та юнацької творчості одразу ж долучився до справи й організував збір коштів на безпілотники для наших захисників.

До збірки пожертв активно долучилися усі працівники Палацу дитячої та юнацької творчості, власні пожертви склали чимало вихованців гуртків художньо-естетичного, гуманітарного й декоративно-ужиткового напрямів. А ще гуртківці з благодійною метою взяли участь у низці загальноміських заходів, колядували, щедрували, виступали з ляльковим вертепом.

Також у позашкільному закладі провели доброчинний збір коштів серед батьків під час проведення Свята Миколая у десяти групах Студії раннього розвитку дитини «Краплинка», де розвивають таланти й готуються до школи понад 150 діточок. У фоє організували приготування кави, частування смаколиками, подякою за які є донат на допомогу Збройним Силам України (за бажанням).

За зібрані кошти, а це понад 34 тис. грн., придбали й оплатили доставку двох FPV-дронів, що допоможуть українським військовим боротися з окупантами. «Пташки», які незабаром вирушать на фронт, окропив отець Андрій. 11 січня 2024 р. колектив Палацу передав дрони для 80-ї Окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ, де служить і багато наших земляків.

Закликаємо колективи підприємств, установ та організацій, підприємців, усіх свідомих громадян доєднатися до цієї ініціативи. Допоможімо нашим воїнам! Тільки разом переможемо!

Богдан ПРИСТАЙ, директор Палацу дитячої та юнацької творчості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *