Управління освіти виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Львівської області інформує, що 24 червня 2026 року відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад керівників (директорів) Стебницької гімназії № 11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області; Броницької гімназії Дрогобицької міської ради Львівської області; Верхньогаївської гімназії імені Маркіяна Шашкевича Дрогобицької міської ради Львівської області
На засіданні було розглянуто заяви та подані документи кандидатів на посаду директора Стебницької гімназії № 11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області.
Рішенням конкурсної комісії (протокол від 24.06.2026 № 1) вирішено допустити до участі у конкурсному відборі:
ХОЛОДОВУ Уляну Ігорівну — на посаду директора Стебницької гімназії № 11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області;
КОГУТА Михайла Ярославовича — на посаду директора Стебницької гімназії № 11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області.
Через відсутність заяв на участь конкурсна комісія визнала такими, що не відбулися, конкурси на посади директорів двох закладів загальної середньої освіти: Броницької гімназії та Верхньогаївської гімназії імені Маркіяна Шашкевича Дрогобицької міської ради Львівської області.
Конкурсна комісія визначила дату проведення етапів конкурсних випробувань — 6 липня 2026 року.
Протокол засідання конкурсної комісії №1 від 24 червня 2026 року додається.

