Два дні напруженої роботи та захисту стратегій: у Дрогобичі завершуються конкурсні відбори очільників 11-ти шкіл

Нове дихання та амбітні плани для освітнього простору Дрогобицької громади. Конкурсна комісія підійшла до екватора оцінювання кандидатів на посади керівників 11 закладів загальної середньої освіти.

Задум, професіоналізм, хвилювання та чіткі стратегії розвитку — саме під таким знаком минули два дні конкурсних відборів (16 та 17 червня 2026 року). Процес проходить максимально відкрито, а за кожним етапом засідання громада може спостерігати завдяки відеофіксації.

Положення про конкурс передбачає не лише оцінювання теоретичних знань майбутніх директорів, а й їхній практичний хист та стратегічне мислення.

Старт конкурсу виявився найінтенсивнішим, адже кандидати проходили письмові випробування. Зранку претенденти демонстрували знання профільного законодавства України та розв’язували складні управлінські кейси.

Після оголошення результатів та жеребкування комісія заслухала перші перспективні плани розвитку шкіл. Своє бачення презентували майбутні очільники гімназії № 5 імені Сергія Кульчицького, гімназії № 9 імені Героїв Крут, гімназії № 10 імені Євгена Коновальця та Михайлевицької гімназії.

17 червня 2026 року конкурсний марафон продовжився виключно у форматі відкритих презентацій. Кандидати детально розписували, якими бачать свої заклади за 5–6 років, як планують залучати гранти, покращувати матеріально-технічну базу та створювати безпечне й інклюзивне освітнє середовище.

Свою чергу захисту пройшла частина кандидатів із другого блоку навчальних закладів, куди входять:

  • Стебницька гімназія № 6 імені Героїв АТО
  • Гімназія № 14 імені владики Юліана Вороновського
  • Стебницька гімназія № 18
  • Гімназія № 17
  • Добрівлянська гімназія
  • Болехівська гімназія
  • Рихтицький ліцей

Ми продовжуємо дотримуватися принципу абсолютної прозорості.

Відеозаписи відповідей кандидатів на гострі запитання членів комісії та презентації їхніх ідей з першого дня конкурсу (16 червня) можна переглянути за посиланнями:

Управління освіти висловлює подяку членам комісії за неупередженість, а кандидатам — за сміливі ідеї та готовність розвивати українську освіту навіть у такі непрості часи.