Канікули з користю: із 10 червня при навчальних закладах громади зафункціонують мовні табори

Впродовж тижня у навчальних закладах громади лунають останні шкільні дзвоники. У деяких освітніх установах свято останнього шкільного дзвоника пролунає 7-8 червня. Як повідомили у відділі освіти ДМР –  у якому форматі проводити свято – кожен навчальний заклад вирішував самостійно. Зазвичай це невеликі урочисті лінійки з нагоди завершення навчального року для учнів випускних класів, або ж змішані святкування. Безперечно, пишних урочистостей освітні заклади не проводять – в країні військовий час.

Чимало навчальних установ закликали учнів не купувати квітів для педагогів на свято останнього дзвоника, а долучитись до важливих зборів на потреби воїнів.

По завершенні навчання, за інформацією відділу освіти, при школах громади зафункціонують мовні табори. Вони розпочнуть свою роботу із 10 червня. Зазвичай, акцент в таборах зроблений на англійську або ж німецьку мови. Все відбуватиметься в легкій та ігровій формі. Усю необхідну інформацію про запис в табори та їхню тривалість школярам та батькам нададуть в адміністарції навчальних установ.

Не забули і про медалістів громади – із завершенням навчального року традиційно в Дрогобичі кращих учнів буде відзначено золотими і срібними медалями. У якому форматі буде проведено свято –  заанонсують додатково.

Зазначимо, у закладах загальної середньої освіти Дрогобицької територіальної громади у цьому навчальному році освіту здобували 12 127 учнів, серед них чимало школярів з числа ВПО.