Рихтицька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. побудована за типовим проєктом і здана в експлуатацію в 1976 році.
На даний час у Рихтицькій СЗШ І-ІІІ ст. навчається 350 учнів. Школа обслуговує дітей, які проживають у с.Рихтичі, с.Хатки та випускників початкових та основних шкіл із навколишніх сіл.  У школі працює 42 вчителя та 12 технічних працівників, які забезпечують на високому рівні здійснення освітнього процесу та створюють комфортні умови для  перебування учнів.
Рихтицька СЗШ І-ІІІ ст. є школою з інклюзивною формою навчання, учасницею проєктів «Демократична школа», Школа сприяння здоров’ю, переможцем Хештег-Марафону «Моя безпека на дорозі».
Педагогічний колектив сформований із висококваліфікованих спеціалістів, творчих креативних виховників, які завжди готові до змін та впроваджують інноваційні методи у навчанні та вихованні учнів, що дає нам можливість бути освітнім центром у впровадженні інновацій. На базі школи регулярно проводяться тренінги, майстер-класи, семінари, навчання по впровадженню ІКТ в освітньому процесі з використанням хмарних технологій, різноманітних сервісів.
Частими гостями у школі є колеги-педагоги з Франції, які тісно співпрацюють з вчителями французької мови нашої школи. Ця дружба допомагає презентувати село Рихтичі для учнів з інших країн та сприяє розвитку туристичних зв’язків.
Школа розташована у мальовничому старовинному парку на місці палацу польського пана Бєльського. На території школи збереглися старовинна арка, яка є історичною пам’яткою, рідкісні дерева, посаджені ще тодішним паном. При в’їзді до села перед церквою стоїть триметрова статуя Ісуса Христа, автором якої є польський скульптор П.Ландовський, який був творцем і бразильської статуї, що стоїть на вершині гори в Ріо-де-Жанейро. Усе це сприяє частим візитам туристів з різних міст та держав, які відпочивають у Трускавці та Східниці, а також туристів з Польщі, які є родичами вихідців з нашого села.
Шкільна спільнота та уся громада сіл впевнені, що школа виховує високі духовні цінності. Для виховання здорових, соціально адаптованих, здатних до самореалізації у сучасному світі особистостей, заклад освіти забезпечує комфортні, безпечні та естетичні умови

Директор:
Жук Наталія Іванівна

ЄДРПОУ
20830175

КОНТАКТИ

Адреса:
вул. Шкільна, буд.7,
с. Рихтичі

Телефон:
(03244) 91285

E-mail:
rykhtychi_school@ukr.net, 
rykhtychischool@gmail.com

МИ В МЕРЕЖІ