Заклад освіти ліцензований обласним управлінням освіти Львівської облдержадміністрації в липні 1997 року і визнаний таким, що має всі умови для здійснення повноцінного навчального процесу. За наслідками ліцензування йому дано статус державного закладу з правом видачі державних документів про одержання неповної та повної середньої освіти.
Рішенням Дрогобицької районної ради від 09.06.2011 № 96 заклад перейменовано з Добрівлянської СЗШ І-ІІІ ст. у Добрівлянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад з 01.10.2011 року»
Добрівлянський НВК має власний статут і здійснює свою діяльність на його основі. Він розташований від районного центру міста Дрогобича на відстані 15 км.
Добрівлянська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. заснована в 1966 р. Знаходилася вона в типовому приміщенні, збудованому в 1935 році. У 1978 році в Добрівлянах була збудована мурована загальноосвітня середня школа. ЇЇ будинок загальною площею 18200 кв.м має автономне опалення (котельня на тверде паливо) і водопостачання.
Тут є 15 класних кімнат, де розміщені навчальні кабінети, майстерня, комп’ютерний клас, спортивний зал і бібліотека.

Директор:
Штокайло Володимир Володимирович

ЄДРПОУ
20830229

КОНТАКТИ

Адреса:
вул. Шкільна, буд.14,
с. Добрівляни

Телефон:

E-mail:
vchytel@i.ua

МИ В МЕРЕЖІ